Круглий стіл “Перспективи рекреації та екоосвіти в РЛП “Дніпрові Пороги”

Запрошуємо науковців, природоохоронців, освітян, фахівців з туризму, екологів та журналістів Січеславщини до участі в роботі третього круглого столу в рамках науково-практичної дискусії «Вивчення, збереження і популяризація природної та історико-культурної спадщини Дніпрових Порогів»!

Засідання круглого столу, ініційоване адміністрацією регіонального ландшафтного парку “Дніпрові Пороги”, за підтримки Дніпропетровської обласної ради та народного депутата А. Денисенка, має відбутися на початку грудня 2017 року за адресою: проспект Олександра Поля, 2 (зверніть увагу: дата, анонсована в інформаційнй листівці, є орієнтовною, але не остаточною!)

Під час роботи круглого столу буде можливість виступити з доповідями, взяти участь у дискусії, задати питання представникам влади та дізнатися про плани адміністрації новоствореного природоохоронного закладу щодо розвитку відповідального туризму та рекреації в регіональному ландшафтному парку “Дніпрові Пороги», а також організації еколого-виховної діяльності як пріоритетних завдань в діяльності.

Два перших круглих столи, присвячені історико-культурній та природній спадщині Дніпрових Порогів, відбулися у січні та лютому 2017 року. Більше дізнатися про це дізнатися можна за посиланнями нижче:
Про перший круглий стіл “Iсторико-культурна спадщина Днiпрових порогiв”
Про другий круглий стіл “Природна спадщина Дніпрових Порогів”

За підсумками роботи трьох засідань пропонується розробити концепцію «Вивчення, збереження і популяризація природної та культурної спадщини Дніпрових Порогів».

Мене цікавлять пороги

Я хочу бути в курсі всього, над чим ви працюєте і не хочу пропустити нагоди допомогти, тому надсилайте мені новини, інормацію про проекти та інші корисності на пошту!