“Дніпроград” про онлайн-збірку світлин з “Дніпрових Порогів” Дмитра Яворницького

07 Листопада 2017

Творці ландшафтного парку “Дніпрові Пороги” розмістили онлайн-збірку світлин з однойменного видання Яворницького

Ненаситець влітку

Ініціативна група “За підтримку регіонального ландшафтного парку “Дніпрові Пороги” розмістила повну онлайн-збірку світлин з унікального однойменного видання Яворницького 1928 року. Про це сьогодні, 7 листопада, повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку керівника регіонального ландшафтного парку «Дніпрові Пороги» Вадима Манюка у Facebook.

До 162-другої річниці з Дня народження академіка Дмитра Яворницького ініціативна група ландшафтного парку “Дніпрові Пороги”, за підтримки народного депутата Андрія Денисенка, зробила подарунок для всіх користувачів Інтернету.

Дніпро коло Кичкасу

Відтепер у вільному доступі розміщено повну збірку світлин, якими було ілюстровано знакове видання Яворницького “Дніпрові Пороги” 1928 року.

Майже 100 фотографій у хорошій якості можна легко переглянути на сайті ландшафтного парку “Дніпрові Пороги”.

Нагадаємо, ще минулого року активісти разом з народним депутатом Андрієм Денисенком вирішили створити новий ландшафтний парк. Після чого комісія облради погодила його перейменування та розширення. Вже 7 липня творці парку «Дніпрові пороги» презентували сайт ландшафтного парку. Після прийняття рішення про створення адміністрації парку на сесії Дніпропетровської обласної ради 14 липня 2017 року на посаду керівника регіонального ландшафтного парку «Дніпрові Пороги» призначили кандидата біологічних наук, еколога Вадима Манюка.

Дмитро Іванович Яворницький коло Лоханського порога

Джерело


Мене цікавлять пороги

Я хочу бути в курсі всього, над чим ви працюєте і не хочу пропустити нагоди допомогти, тому надсилайте мені новини, інормацію про проекти та інші корисності на пошту!