“Дніпрові Пороги” відвідала наукова експедиція на чолі з академіком НАН України Я.П. Дідухом

03 Липня 2018

У перший день липня 2018 року мав честь приймати на Дніпрових Порогах дуже поважну наукову експедицію. Головну увагу академіка Національної академії наук України, професора Якова Петровича Дідуха, а також херсонських вчених – професорів Олександра Ходосовцева, Івана Мойсієнка та аспіранта Валерія Дармостука було прикуто до своєрідних біотопів з мохами, лишайниками та вищими рослинами на гранітних скелях…
Скелі-скелями, але не можна було відпускати гостей не показавши хоч краєчком ока й наші степові праліси – байраки з віковічними дубами.
Декілька годин спілкування з метрами сучасної української науки залишили найприємніші враження і помітно збагатили власні ботанічні пізнання. А ще надихнули до подальшої боротьби за перетворення регіонального ландашфтного парку “Дніпрові Пороги” на повноцінну заповідну установу європейського рівня.

Вадим Манюк


Мене цікавлять пороги

Я хочу бути в курсі всього, над чим ви працюєте і не хочу пропустити нагоди допомогти, тому надсилайте мені новини, інормацію про проекти та інші корисності на пошту!