Комісія з питань екології підтримала включення питання “Дніпрових порогів” до порядку денного найближчої сесії облради

12 Липня 2017

Сьогодні, 12 липня, профільна комісія з питань екології та енергозбереження Дніпропетровської обласної ради підтримала проект, що дає зелене світло створенню на території області унікального ландшафтного парку «Дніпрові пороги». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Профільна комісія проголосувала за включення до порядку денного чергової сесії облради, що призначена на 14 липня, пунктів щодо зміни назви ландшафтного парку з «Придніпровського» на «Дніпрові пороги» та створення адміністрації для управління парком, фінансове та матерально-технічне забезпечення якої покладено на ДніпроОДА.

«Гарна новина, як ця світлина з порогів. Сьогодні комісія з питань екології Дніпропетровської обласної ради підтримала наш проект зі створення регіонального ландшафтного парку Дніпрові пороги. Тепер слово за сесією. Переконаний, схвальне», – прокоментував рішення комісії народний депутат Андрій Денисенко.

Нагадаємо, з ініціативою створити ландшафтний парк “Дніпрові пороги”, природоохоронна зона якого б простиралася ледь не на всю течію Дніпра, де колись був каскад легендарних порогів вийшли місцеві екологи.

Їх ініціативу підтримав народний депутат Андрій Денисенко, цілий ряд відомих іхтіологів, гідрологів, орнітологів та істориків, наголосивши що нинішні ліси, тварини та взагалі екосистема Дніпра конче потребують захисту істориків, етнографів та екологів.

Автор: Олекса ВАЛАХ
Джерело: Дніпроград


Мене цікавлять пороги

Я хочу бути в курсі всього, над чим ви працюєте і не хочу пропустити нагоди допомогти, тому надсилайте мені новини, інормацію про проекти та інші корисності на пошту!