«ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РІШЕННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІД 25 ВЕРЕСНЯ 2008 РОКУ № 443-16/V „ПРО СТВОРЕННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ЛАНДШАФТНОГО ПАРКУ „ПРИДНІПРОВСЬКИЙ”

28 Липня 2017

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 53 Закону України „Про природно-заповідний фонд України”, ураховуючи звернення громадських організацій, народних депутатів України, подання облдержадміністрації, висновки й рекомендації постійних комісій облради з питань екології та енергозбереження та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, обласна рада в и р і ш и л а:

1. Змінити назву регіонального ландшафтного парку „Придніпровський”, розташованого на території Солонянського району (загальною площею 4917,9 га), на „Дніпрові Пороги”.

2. Дніпропетровській обласній державній адміністрації:

2.1. Забезпечити до кінця грудня 2017 року розробку та погодження проекту розширення території регіонального ландшафтного парку „Дніпрові Пороги” за рахунок територій, зарезервованих для наступного заповідання, в межах Дніпровського, Синельниківського та Солонянського районів Дніпропетровської області.

2.2. Вжити заходів щодо фінансового, матеріально-технічного та методичного забезпечення комунального закладу „Спеціальна адміністрація регіонального ландшафтного парку „Дніпрові Пороги” Дніпропетровської обласної ради”.

3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, контроль − на постійну комісію обласної ради з питань екології та енергозбереження та постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства.

Голова обласної ради                                                                                               Г. ПРИГУНОВ

м. Дніпро

№ 226-9/VII

14.07.2017 р.

Джерело: офіційний веб-сайт Дніпропетровської обласної ради


Мене цікавлять пороги

Я хочу бути в курсі всього, над чим ви працюєте і не хочу пропустити нагоди допомогти, тому надсилайте мені новини, інормацію про проекти та інші корисності на пошту!