Придніпровський ландшафтний парк стане основою природокористування та зеленого туризму, – А.Денисенко

23 Листопада 2016

За ініціативи народного депутата України Андрія Денисенка на Дніпропетровщині створюється унікальний ландшафтний парк “Дніпрові пороги”.

Народні депутати України Дмитро Ярош, Віталій Купрій Купрій та Валентин Дідич підтримали Андрія Денисенка у його ініціативі по створенню спеціальної адміністрації ландшафтного парку. Саме з такою пропозицією депутати звернулися до голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова.

“Територія ландшафтного парку “Дніпрові пороги” стане унікальною платформою для реалізації пілотного проекту Дніпропетровського регіону, щодо управління природно-заповідною зоною, з паралельним розвитком екотуризму. Багата природна складова парку гармонійно поєднується з унікальними історико-культурними пам’ятниками, які по сьогоднішній день залишаються занедбаними. Діяльність парку сприятиме здійсненню історичних реконструкцій та розвитку історичного туризму на Дніпропетровщині”, – зазначає Андрій Денисенко.

Народний депутат звернувся до керівництва Дніпропетровської обласної ради з пропозицією винести на порядок денний сесії питання про створення спеціальної адміністрації регіонального ландшафтного парку та виділення з обласного бюджету коштів, необхідних для фінансування діяльності парку на 2017 рік.

Територія парку пролягатиме у межах Синельниківського, Солонянського та Дніпропетровського районів за рахунок земель, які мають історико-культурну цінність та потребують особливої уваги з боку держави та суспільства і надання їм природоохоронного статусу.

Автор: Васіліса Трофимович

Джерело: ДНІПРОГРАД


Мене цікавлять пороги

Я хочу бути в курсі всього, над чим ви працюєте і не хочу пропустити нагоди допомогти, тому надсилайте мені новини, інормацію про проекти та інші корисності на пошту!